Jūsu grozs ir tukšs
Kopā
€0.00
Nopirkt
0
+371-28 333 590
Latvian
Valoda: Latvian
+371-28 333 590
0

JEMAKO® izstrādājumu lietošanas rokasgrāmata

Datums: 02.07.2018 17:08
26 skatījumi

JEMAKO® tekstilizstrādājumu lietošana

Dzeltenā šķiedra: Var lietot sausā vai nedaudz samitrinātā stāvoklī. Paredzēta putekļu slaucīšanai un delikātu virsmu tīrīšanai, tajā skaitā: lamināta, lakota parketa, korķa un marmora grīdu, televizoru un HiFi klases audio aparatūras, spoguļu, istabas augu, mēbeļu, lakotu spīdīgu virsmu, ādas virsmu tīrīšanai utt.

Zaļā šķiedra: Var lietot sausā un mitrā stāvoklī. Paredzēta mazgājamu virsmu tīrīšanai, piemēram, logu, ieskaitot rāmjus un palodzes, žalūziju, virtuves sienu, sanitāras zonas, visu veidu transportlīdzekļu ārējo virsmu un salona tīrīšanai utt. Stingru piesārņojumu gadījumā, lai pastiprinātu tīrīšanas spējas rekomendējam izmantot žults ziepes.

Zilā šķiedra: Var lietot sausā un mitrā stāvoklī. Paredzēta cietu, izturīgu virsmu slapjai tīrīšanai, piemēram, plīts karsējamu virsmu, cepeškrāsns stikla (iekšpusē), grila, pannu, kamīnu stikla tīrīšanai utt. Sausā veidā tiek izmantota zamšādas sausai tīrīšanai, diegu un šķiedru noņemšanai no paklājiem, drēbēm, mēbeļu pārvilkumiem utt.

Baltā šķiedra: Var lietot sausā un samitrinātā stāvoklī. Baltā grīdas drāna kalpo jebkādu grīda virsmu nosausināšanai pēc mazgāšanas. Samitrinātu balto drānu izmanto eļļotas vai vaskotas parketa grīdas uzkopšanai, ka arī stikla virsmu tīrīšanai.

Prof. uzkopšanas dvielis: Var lietot sausā un mitrā stāvoklī. Universāls dvielis jebkādu mazgājamo virsmu uzkopšanai un nosausināšanai. Mazu piesārņojumu gadījumā var lietot viegli samitrinātu.

Mitrumu uzsūcošs dvielis: Lietot sausā stāvoklī, lai ideāli nosausinātu bez svītrām un pūciņām dažādas virsmas: logu un automašīnu stiklus, spoguļus, stikla un kristāla traukus, sudraba un tērauda galda piederumus utt.

Trauku mazgāšanas salvete: Lietot mitrā stāvoklī. Paredzēta, lai mazgātu bez mazgāšanas līdzekļiem traukus, glāzes, kausus, kastroļus utt. Taukainu piesārņojumu likvidēšanai var lietot kopā ar Tauku likvidējošo šķidrumu nelielā daudzumā. Salvete tiek izmantota arī dārzeņu, augļu, galdu, paplāšu, izvelkamu atvilkņu utt. mazgāšanai.

Profesionāli uzkopšanas dvieļi un Mitrumu uzsūcošie dvieļi ir pieejami dzeltenā, zaļā un zilā krāsās, lai higiēniski sadalītu tos pēc atšķirīgām lietošanas jomām.

Tekstilizstrādājumu mazgāšanas norādījumi
Ideāla temperatūra visu tekstilizstrādājumu mazgāšanai ir 60º C (pieļaujama temperatūra ir arī 90º C, bet tādā gadījumā mikrošķiedra ātrāk nolietojas, kas samazina izstrādājuma lietošanas termiņu). Izstrādājumus var sausināt elektriskā žāvētavā zemas temperatūras režīmā. Nedrīkst lietot veļas kondicionierus! Pirms sākt lietot, izstrādājumus ir jāizmazgā. Uzmanību: pirmajā mazgāšanas reizē dvieļi un mazgāšanas maisi var izbalēties! Mitrumu uzsūcošus dvieļus un zilas šķiedras izstrādājumus jāmazgā mazgāšanas maisā, lai izvairītos no pūciņu pielipšanas pie tiem. Pēc mazgāšanas mitrus dvieļus vajag izstiept formas atjaunošanai.

JEMAKO® „asistentu” lietošana

Žults ziepes: Tiek izmantotas JEMAKO® izstrādājumu ātrai mazgāšanai to lietošanas laikā. Žults ziepes un zaļas šķiedras kombinācija ir ideāla traipu likvidēšanai uz paklājiem, mēbeļu pārvilkumiem, drēbēm utt. Tiek izmantotas arī veļas sagatavošanai mazgāšanai veļas mašīnā.

KalkEx Plus: Lieto kaļķa sūbējumu likvidēšanai „pārtikas zonās”: tējkannās, kafijas aparātos, izlietnēs utt.

Citronu akmens: Paredzēts dažādu virsmu (augstvērtīga tērauda virsmu, plīts virsmu, cepeškrāsnu stiklu, cepešpannu, grila režģu un savienojumu) tīrīšanai, uzkopšanai un konservēšanai. Izvēlaties tīrīšanas šķiedru atbilstoši virsmai. Nedaudz samitriniet virsmu. Kārtīgi saputojiet citronu akmeni un apstrādājiet virsmu. Uzkopšanai un skalošanai lietojiet tikai aukstu ūdeni. Nedrīkst izmantot lakotu, pulētu virsmu, koka virsmu, emaljētu vannu un dušas paliktņu, granīta, marmora un citu delikātu virsmu tīrīšanai.

Balzams ādas izstrādājumu kopšanai: Paredzēts gludas ādas izstrādājumu tīrīšanai, kopšanai un impregnēšanai, piemēram, ādas mēbeļu, ādas apģērbu, automašīnas sēdekļu, apavu, somu, iemauktu kopšanai. Tiek izmantots kopā ar dzelteno šķiedru. Var lietot arī neapstrādāta koka izstrādājumu kopšanai. Nav paredzēts zamšādas, nubuka un alkantras izstrādājumiem!

Tauku likvidējošs šķidrums: Var izmantot visu mazgājamu, ūdensizturīgu virsmu uzkopšanai. Lieto neizšķīdinātā veidā, kā mazgāšanas līdzekli tauku piesārņojumu likvidēšanai cepeškrāsnīs, uz plītīm, flīžu sienām, uz citām virtuves virsmām un mēbelēm utt.

Sanitārais tīrīšanas šķidrums: Ideāli pieskaņots visu sanitāras zonas virsmu tīrīšanai: var apstrādāt flīzes, keramiku, armatūru, dušas kabīnes sienas, podus utt. Noņem ūdens traipus, kaļķa sūbējumu, rūsas pēdas. Stipru piesārņojumu gadījumā lietot neatšķaidītā veidā. Parastu piesārņojumu tīrīšanai izšķīdināt izsmidzināšanas pudelē. Svarīgi: apstrādājamu virsmu iepriekš ir jāsamitrina, apstrādāt ar aukstu ūdeni!

Līdzeklis grīdu mazgāšanai: Kombinēts produkts visu ūdensizturīgo grīdas virsmu tīrīšanai un kopšanai. Var apstrādāt PVC-grīdas, linoleja, gumijas, lakota un krāsota koka grīdas, dabīga un sintētiska akmens grīdas utt. Ieliet dažus pilienus mazgāšanas spainī (vai arī izsmidzināšanas pudelē).

SVARĪGI: Ievērojiet virsmas ražotāja norādījumus par tās tīrīšanu! Delikātu un nezināmu virsmu gadījumā iesakām pirms lietošanas izmēģināt asistenta darbību neredzamā vietā.