Jūsu grozs ir tukšs
Kopā
€0.00
Nopirkt
0
+371-28 333 590
Latvian
Valoda: Latvian
+371-28 333 590
0

JEMAKO®  FILOSOFIJA

Mēs esam pārliecināti, ka mūsdienīgas tīrīšanas un uzkopšanas metodes un līdzekļi lielā mērā ietekmē cilvēka veselību, labsajūtu un sasniegumus. Tādēļ esam izvirzījuši mērķi, izmantojot jaunākos atklājumus un tehnoloģijas, attīstīt un izstrādāt tādus sadzīves un automašīnu tīrīšanas un uzkopšanas līdzekļus, kuru priekšrocības spētu izmantot jebkurš klients, saņemot atbilstošu informāciju no profesionāliem un kompetentiem tirgotājiem. Klientu vajadzības ir mūsu galvenā prioritāte, jo mēs apzināmies, ka uzņēmuma sasniegumi ir tieši atkarīgi no klientu labsajūtas, lietojot JEMAKO® produkciju. Atbilstoši klientu augstajām prasībām, izmantojot jaunākos zinātnes un tehnoloģiskos sasniegumus, mēs radījām pilnīgi jaunus tīrīšanas un kopšanas līdzekļus. Tieši tādēļ mēs arī rūpīgi sekojam jaunākajām tendencēm šajā jomā. Ilggadējā uzņēmuma darbinieku pieredze un augsts know-how  līmenis sekmē progresīvu ideju efektīvu pielietošanu ikvienā izstrādājumā. Tas nozīmē, ka jebkurš JEMAKO® izstrādājums apliecina mūsu līdzstrādnieku profesionalitāti, talantu un darba prieku. Termina „VISS KLIENTA LABSAJŪTAI” izvirzīšana priekšplānā mums pirmkārt nozīmē ne tikai augstvērtīgu tīrīšanas un ķermeņa kopšanas līdzekļu radīšanu, bet arī nepieciešamību pēc ekoloģiski tīras produkcijas. Mūsu izstrādājumi atbilst visaugstākajām prasībām radīt videi draudzīgu produktu, jo vidi  nepiesārņojoši produkti atbilst klientu dabiskajai vēlmei dzīvot nepiesārņotā un tīrā vidē. Mūsu produkti šajā ziņā apmierina pat visprasīgākos klientus. Tieši nepieciešamība pēc visaugstāko kvalitātes standartu ievērošanas preču ražošanā pamatoja uzņēmuma vadības lēmumu par ražotnes vietu izvēlēties Vāciju.

Kā iespējams perfekti attīrīt nelīdzenas, rievotas virsmas? Protams, ar birsti. Dārzeņu mazgāšanai un tīrīšanai vai kurpju spodrināšanai birste ir neaizstājams un nevainojams instruments. Mēs esam izstrādājuši šādu birsti no tekstila. Nav tādas virsmas, ko nevarētu pilnībā attīrīt, izmantojot JEMAKO® PRODUKCIJU. Mūsu tekstilmateriāla „birstes” ir izgatavotas divkāršā plīša tehnoloģijā, kas atšķirībā no citiem tehnoloģiskiem risinājumiem lietošanas laikā garantē sevišķu izturību, formas stabilitāti un kvalitāti. Lai nodrošinātu izstrādājumu maksimāli ilgu un efektīvu kalpošanu, mēs izmantojam modernākos ķīmisko šķiedru veidus. Šo šķiedru izmantošana mūsu izstrādājumos nodrošina izcilu tīrīšanas kvalitāti, jo, izmantojot tādas dabīgās šķiedras kā vilnu un kokvilnu, nav iespējams radīt tekstilizstrādājumus, kas, tīrot virsmu, vienlaicīgi neatstātu uz tās sīkas šķiedras un plūksnas. Jāatzīmē, ka mūsdienīgo sintētisko materiālu izstrādājumi ir ļoti viegli kopjami.

Mikrošķiedra

Mikrošķiedras izgatavošanas tehnoloģija tika izstrādāta pirms vairākiem gadiem. Mikrošķiedra ir sintētiskais vai viskozes diegs, kas ir aptuveni 40 reizes tievāks par cilvēka matu un tādēļ saskatāms tikai mikroskopā. Kādam nolūkam vispār ir radīta mikrošķiedra?
Mikrošķiedra, pateicoties savam izmēram, spējīga piekļūt jebkuriem virsmas nelīdzenumiem un plaisiņām. Parasti uzkopšanas darbos plaši tiek pielietoti ķīmiskie līdzekļi. Tomēr der atcerēties, ka to pielietošana saistīta ar virkni nepatīkamu faktoru:
  • pirmkārt, ķīmisko līdzekļu izmantošana kaitē cilvēka veselībai, jo daudzi līdzekļi rada alerģiskas reakcijas;
  • otrkārt, ir ļoti maz lētu un kvalitatīvu ķīmisko tīrīšanas līdzekļu;
  • treškārt, visi ķīmiskie līdzekļi negatīvi ietekmē cilvēka ādu un var būt par iemeslu dažāda veida saslimšanām.
Tātad, ķīmiskie tīrīšanas līdzekļi nebūt nav mūsu dzīves nepieciešamība, bet gan palīglīdzeklis tīrīšanā un uzkopšanā. Savukārt, izmantojot uzkopšanā mikrošķiedru, nepieciešams tikai ūdens. Tā kā mikrošķiedra izgudrota jau pirms vairākiem gadiem, šķiet, ka visas tās priekšrocības jau zināmas. Tomēr izrādās, ka arvien var atklāt jaunas tehnoloģijas un jaunus pielietojumus. Ir izstrādājumi no mikrošķiedras un ir arī izstrādājumi no MIKROŠĶIEDRAS. Tāpat kā mēs zinām, ka ir automobilis “Zaporožec” un ir automobilis “Mercedes”, un, starp citu, ir arī “Rolls-Royce”. Visām šīm mašīnām ir četri riteņi un viens motors, taču to kvalitāte ir ļoti atšķirīga. Tā arī “JEMAKO®” ražotā produkcija krasi atšķiras no līdzīga veida produkcijas. Kādā veidā mūsu kompānija ir to panākusi? Sākotnēji visas mikrošķiedras tika iestrādātas trikotāžas materiālā ar ļoti sarežģītu tehnoloģisku procesu, taču trikotāžas izstrādājumu trūkums bija tāds, ka tajos nevarēja ieaust vairāk kā 10 –12 km mikrošķiedru uz vienu kvadrātcentimetru, jo trikotāža nespēj noturēt lielu daudzumu šķiedru. Bez tam trikotāžas izstrādājumi tie neizturēja par 95 grādiem augstāku mazgāšanas temperatūru un kalpoja ne ilgāk par gadu. Kompānijas “JEMAKO®” laboratorijas Olivera Gribes kunga vadībā, kas atzīts par vienu no vadošajiem speciālistiem mikrošķiedras jomā, spēja izstrādāt un patentēt tādus austos izstrādājumus, kuros ieaustā mikrošķiedras kopgarums ir no 40 līdz 100 km uz vienu  kvadrātcentimetru. Tas deva neredzētus rezultātus šīs produkcijas pielietojumā.